Wesele – Restauracja Agora Wrocław

Wesele – Restauracja Agora Wrocław
Mazowiecka Nazwa:
Wesele – Restauracja Agora Wrocław
Mazowiecka Kategoria:
Mazowiecki Opisał:

Restauracja Agora we Wrocławiu to miejsce stworzone do urządzania eventów, przyjęć okazjonalnych, wesel i jubileuszy. Doskonała sala restauracyjna zaaranżowana na nutę elegancką, perfekcyjne menu opracowywane dla wymagających gości oraz wykwalifikowana obsługa kucharska i kelnerska to jej główne atuty.

Wesele Wrocław fot.1

We wnętrzach restauracji Agora można zorganizować przyjęcia weselne w proponowanym przez specjalistów lub zupełnie indywidualnym stylu, który będzie ściśle dopasowany do potrzeb estetycznych gości. Obsługa restauracji stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów, dlatego oferuje im mnóstwo nietuzinkowych rozwiązań i pomaga dostosować planowaną imprezę do różnych budżetów, jakie goście mają na ten cel przeznaczone.

Wesele Wrocław fot.2

Na miejscu organizowane są zarówno rodzinne przyjęcia okolicznościowe, jak i imprezy firmowe dla klientów i pracowników. Agora posiada wyspecjalizowane zaplecze gastronomiczne oraz techniczne i audiowizualne, a do tego jest we Wrocławiu znana z serwowanie zróżnicowanego i oryginalnego menu.

Mazowieckie WWW:
Mazowiecki Telefon:
664031118
Mazowiecka Siedziba:
ul. Serbska 5a 51-111 Wrocław
Mazowiecki NIP:
8981175127
Mazowiecki Regon:
932801709
  • Wesele – Restauracja Agora Wrocław
  • Wesele – Restauracja Agora Wrocław