Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Mazowiecka Nazwa: Stokado Sp. z o.o.
Mazowiecka Kategoria:
Mazowiecki Opisał:

Prowadzisz działalność i szukasz dodatkowego miejsca na towar? Musisz przenieść biuro i potrzebujesz na jakiś czas przechować gdzieś wyposażenie wnętrza? Dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze własnego składu? A może po prostu takiego nie potrzebujesz, chcesz uniknąć nadmiaru formalności i wynająć odpowiednią przestrzeń? Stokado self storage powstało po to, by rozwiązać Twoje problemy z tym związane.

Self storage, czyli wygoda i elastyczność

Magazyny samoobsługowe tym różnią się od wynajmu tradycyjnych powierzchni magazynowych, że dają pełną niezależność korzystającemu z nich klientowi. Self storage to prywatny składzik udostępniony przez właściciela, do którego wynajmujący ma wyłączny dostęp o każdej porze dnia i nocy – Twoja firma zachowuje pełną prywatność, co do przechowywanych w schowku towarów i otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa. Nowoczesne zamki na indywidualny kod skutecznie uniemożliwiają wejście do składzika komuś nieupoważnionemu, a całodobowy monitoring i ochrona zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i odstraszają potencjalnych złodziei.

Powierzchnie boxów różnią się między sobą, dzięki czemu Twoja firma może dobrać odpowiednią wielkość i cenę przechowalni na swoje potrzeby. Ponadto, self storage to elastyczne okresy najmu, dopasowane do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa.

Magazyny do wynajęcia nigdy nie były bardziej przystępne

Firma Stokado wychodzi naprzeciw wymaganiom przedsiębiorców, oferując proste zasady wynajmu, konkurencyjne ceny i nowe, zabezpieczone najnowocześniejszymi technologiami, skrytki magazynowe, dostępne w wymiarach już od 1m3.

Ze Stokado self storage, otrzymujesz pewność:

  • elastycznego wynajmu,
  • całkowitej prywatności,
  • bezpieczeństwa i pełnej ochrony,
  • całodobowego dostępu do swoich dóbr,
  • konkurencyjnych cen,
  • wielu wymiarów powierzchni magazynowych, dopasowanych do potrzeb, oraz dodatkowych usług (do sprawdzenia w naszej ofercie)

Jeśli Twoja firma szuka magazynu samoobsługowego w okolicach: Bydgoszczy, Legnicy, Poznania lub Wrocławia, to Stokado jest na miejscu. Z nami Twój towar będzie bezpieczny!

Mazowieckie WWW: self storage poznań
Mazowiecki Telefon: 666030777
Mazowiecka Siedziba: ul. Druskienicka 8/10 60-476 Poznań
Mazowiecki NIP: 8992745172
Mazowiecki Regon: 022172988