Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – pomoc psychologiczna we Wrocławiu

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – pomoc psychologiczna we Wrocławiu
Mazowiecka Kategoria:
Mazowiecki Opisał:

Znalazłeś się w takiej sytuacji życiowej, że zaczynasz mieć problemy z prawidłowym funkcjonowaniem w społeczeństwie, dopadają Cię nieustanie stany lękowe, jesteś apatyczny lub też nadmiernie pobudzony? Jeśli tak to niewątpliwie potrzebujesz pomocy specjalisty, a jest nim psycholog lub lekarz psychiatra. Z pewnością wsparcie otrzymasz w placówce zdrowia o nazwie Proterapeutica, która znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Pochyłej 21/1a.

Psycholog Wrocław

Psycholog Małgorzata Kuzyk – poradnia Proterapeutica Wrocław

W tym miejscu spotkasz doskonałych specjalistów takich jak psycholog, psychiatra, logopeda oraz seksuolog. Otrzymasz pomoc w sytuacji już wymienionej powyżej kiedy nie potrafisz sobie radzić z zaburzeniami lękowymi, a także w innych przypadkach do których można zaliczyć chociażby depresję poporodową, zaburzenia snu lub odżywiania i wielu innych o podłożu psychicznym.

Psycholog Wrocław

Psycholog Zuzanna Alwin – poradnia Proterapeutica Wrocław

Jeżeli w Twoim związku małżeńskim albo partnerskim nie dzieje się najlepiej, to istnieje sposobność abyś wspólnie z drugą osobą uczestniczył w terapii. W Proterapeutice pomoc znajdzie również każdy młody człowiek, borykający się różnymi problemami charakterystycznymi dla tego wieku. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz odwiedzając stronę internetową poradni.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Mazowieckie WWW:
Mazowiecki Telefon:
663875291
Mazowiecka Siedziba:
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Mazowiecki NIP:
8961399071
Mazowiecki Regon:
362700702
  • Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – pomoc psychologiczna we Wrocławiu
  • Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – pomoc psychologiczna we Wrocławiu