Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – pomoc psychologiczna we Wrocławiu
Mazowiecka Kategoria
Mazowiecki Opisał

Znalazłeś się w takiej sytuacji życiowej, że zaczynasz mieć problemy z prawidłowym funkcjonowaniem w społeczeństwie, dopadają Cię nieustanie stany lękowe, jesteś apatyczny lub też nadmiernie pobudzony? Jeśli tak to niewątpliwie potrzebujesz pomocy specjalisty, a jest nim psycholog lub lekarz psychiatra. Z pewnością wsparcie otrzymasz w placówce zdrowia o nazwie Proterapeutica, która znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Pochyłej 21/1a.

Psycholog Wrocław

Psycholog Małgorzata Kuzyk – poradnia Proterapeutica Wrocław

W tym miejscu spotkasz doskonałych specjalistów takich jak psycholog, psychiatra, logopeda oraz seksuolog. Otrzymasz pomoc w sytuacji już wymienionej powyżej kiedy nie potrafisz sobie radzić z zaburzeniami lękowymi, a także w innych przypadkach do których można zaliczyć chociażby depresję poporodową, zaburzenia snu lub odżywiania i wielu innych o podłożu psychicznym.

Psycholog Wrocław

Psycholog Zuzanna Alwin – poradnia Proterapeutica Wrocław

Jeżeli w Twoim związku małżeńskim albo partnerskim nie dzieje się najlepiej, to istnieje sposobność abyś wspólnie z drugą osobą uczestniczył w terapii. W Proterapeutice pomoc znajdzie również każdy młody człowiek, borykający się różnymi problemami charakterystycznymi dla tego wieku. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz odwiedzając stronę internetową poradni.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Mazowiecki Telefon
663875291
Mazowiecka Siedziba
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Mazowiecki NIP
8961399071
Mazowiecki Regon
362700702
  • Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – pomoc psychologiczna we Wrocławiu
  • Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – pomoc psychologiczna we Wrocławiu