Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa – agencja Trusty

Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa – agencja Trusty
Mazowiecka Kategoria:
Mazowiecki Opisał:

Opieka nad osobami starszymi nie jest łatwym zadaniem. W szczególności, jeżeli ma się na głowie wiele innych obowiązków. Na szczęście zawsze możecie liczyć na wsparcie w tym temacie. Trusty to osoby, którym możecie zaufać. To ludzie, którzy są w stanie sprawować opiekę nad osobami starszymi. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców miasta Warszawa i Wrocław.

Jeżeli jest Wam potrzebne wsparcie do opieki na kilka godzin lub na cały dzień, to dzwońcie do nas. Bardzo chętnie przygotujemy dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę. Wystarczy tylko, że opowiecie nam o swoich potrzebach, a my już będziemy wiedzieć jak działać.

Wszyscy opiekunowie, którzy są u nas zatrudnieni, posiadają odpowiednią wiedzę, dzięki czemu doskonale zdają sobie oni sprawę jak opiekować się osobami starszymi, cierpiącymi na różne dolegliwości. Zajmujemy się osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania. Nikt nigdzie nie będzie musiał się przeprowadzać. Jeżeli będziecie mieli do nas dodatkowe pytania, to możecie do nas pisać lub dzwonić.

Trusty Jan Nesterowicz

Mazowiecki Telefon:
570333373
Mazowiecka Siedziba:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
Mazowiecki NIP:
8992676608
Mazowiecki Regon:
364998539
  • Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa – agencja Trusty