Firma Wiązar Polska – wiązary dachowe do budynków hotelowych na Mazowszu

Firma Wiązar Polska – wiązary dachowe do budynków hotelowych na Mazowszu
Mazowiecka Kategoria
Mazowiecki Opisał

Budowa każdego domu mieszkalnego to inwestycja składająca się z wielu, ściśle powiązanych ze sobą etapów, z których każdy jest równie istotny i z oczywistych względów nie może zostać pominięty czy zlekceważony. Kolejne etapy bowiem, począwszy od fundamentów, realizowane są na podstawie stworzonej przez poprzedzające je prace. Jednym z ostatnich, najbardziej widocznych i zarazem najbardziej wyczekiwanych, momentów budowy domu jest montaż konstrukcji wsporczej dachu, zwanej więzarem.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Więźby dachowe Wiązar – gwarancja wysokiej jakości i trwałości

Więźby dachowe, wykonywane przez firmę Wiązar Polska to produkt najwyższej jakości i trwałości, wyprodukowany, dostarczony i zamontowany przez specjalistów w swoim fachu. Firmą Wiązar Polska oferuje wiązary dla domów jednorodzinnych o każdej kubaturze, wykonując każdorazowo indywidualny projekt dachu z uwzględnieniem wymogów technicznych i wytrzymałościowych oraz oczekiwań klienta.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Każda konstrukcja wsporcza firmy Wiązar Polska jest zatem tak wyjątkowa, jak dom, który ma w przyszłości ochraniać. Dzięki osobistemu nadzorowi właścicieli firmy nad każdym realizowanym projektem klient ma pewność, że konstrukcja jego dachu zostanie wykonana w najwyższym standardzie.

Wiązar Polska

Mazowieckie WWW
Mazowiecki Telefon
578211132
Mazowiecka Siedziba
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
Mazowiecki NIP
1230537879
Mazowiecki Regon
011059223
  • Firma Wiązar Polska – wiązary dachowe do budynków hotelowych na Mazowszu
  • Firma Wiązar Polska – wiązary dachowe do budynków hotelowych na Mazowszu