Energotel – usługi elektryczne dla hoteli
Mazowiecka Kategoria
Mazowiecki Opisał

Firma Energotel jest obecna na rynku usług z branży elektrycznej, energetycznej i telekomunikacyjnej od ponad 20 lat. Przedsiębiorstwo świadczy szeroki zakres profesjonalnego wsparcia w zakresie zakładania, naprawy i kontroli sprawności instalacji elektrycznych oraz telekomunikacyjnych, wykonuje diagnostykę termowizyjną, instaluje systemy odgromowe oraz oświetlenie zewnętrzne budynków i posesji.

Energotel prowadzi także prace modernizacyjne sieci elektrycznych, pozwalające dostosować układ kabli do przekształcanych lub rozbudowywanych pomieszczeń, a także konserwuje systemy zasilające, w tym również awaryjne urządzenia energotwórcze.

Siłą firmy jest profesjonalizm, kreatywność i elastyczność w podejściu do potrzeb klienta. Wyspecjalizowana kadra doświadczonych fachowców zrealizuje bowiem każde, nawet najbardziej kompleksowe zlecenie. Co ważne, wszystkie prace wykonywane są przy użyciu certyfikowanego sprzętu. Więcej o działalności przedsiębiorstwa można przeczytać na stronie internetowej firmy.

Mazowiecki Telefon
228375716
Mazowiecka Siedziba
Al. Prymasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
Mazowiecki NIP
8821939001
Mazowiecki Regon
020642326