Centrum Gawłowska – fizjoterapia po chorobach i urazach
Mazowiecka Kategoria
Mazowiecki Opisał

Prywatne Centrum Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej serdecznie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Bazujemy na nowoczesnych metodach terapii, które pozwalają osiągnąć naszym pacjentom olbrzymie postępy. Przekonajcie się o tym sami.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.1

Zatrudniamy tylko najlepszych rehabilitantów, którzy w sposób indywidualny podchodzą do pacjentów. Przekonajcie się o tym sami, zapisując się na wizytę. Możemy zaoferować Wam naprawdę wiele. Terapia manualna, fizjoterapia, suche igłowanie – przekonajcie się, że są to zabiegi, które są w stanie poprawić zdrowie wielu osobom.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.2

Fala uderzeniowa zwykła, fala uderzeniowa skupiona, laser wysokoenergetyczny – może te nazwy na początku nie będą Wam mówić za dużo, ale nasi pracownicy bardzo chętnie opowiedzą Wam o korzyściach poszczególnych zabiegów, jakie wykonujemy w naszym centrum. Krioterapia, taping, terapia przeciwobrzękowa – nasza oferta jest naprawdę szeroka, dlatego zachęcamy Was do tego, abyście osobiście odwiedzili nasze centrum. Każdy pacjent jest dla nas ważny.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Mazowiecki Telefon
663025800
Mazowiecka Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Mazowiecki NIP
8981153108
Mazowiecki Regon
363264255
  • Centrum Gawłowska – fizjoterapia po chorobach i urazach
  • Centrum Gawłowska – fizjoterapia po chorobach i urazach