Centrum Gawłowska – fizjoterapia po chorobach i urazach

Centrum Gawłowska – fizjoterapia po chorobach i urazach
Mazowiecka Kategoria:
Mazowiecki Opisał:

Prywatne Centrum Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej serdecznie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Bazujemy na nowoczesnych metodach terapii, które pozwalają osiągnąć naszym pacjentom olbrzymie postępy. Przekonajcie się o tym sami.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.1

Zatrudniamy tylko najlepszych rehabilitantów, którzy w sposób indywidualny podchodzą do pacjentów. Przekonajcie się o tym sami, zapisując się na wizytę. Możemy zaoferować Wam naprawdę wiele. Terapia manualna, fizjoterapia, suche igłowanie – przekonajcie się, że są to zabiegi, które są w stanie poprawić zdrowie wielu osobom.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.2

Fala uderzeniowa zwykła, fala uderzeniowa skupiona, laser wysokoenergetyczny – może te nazwy na początku nie będą Wam mówić za dużo, ale nasi pracownicy bardzo chętnie opowiedzą Wam o korzyściach poszczególnych zabiegów, jakie wykonujemy w naszym centrum. Krioterapia, taping, terapia przeciwobrzękowa – nasza oferta jest naprawdę szeroka, dlatego zachęcamy Was do tego, abyście osobiście odwiedzili nasze centrum. Każdy pacjent jest dla nas ważny.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Mazowiecki Telefon:
663025800
Mazowiecka Siedziba:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Mazowiecki NIP:
8981153108
Mazowiecki Regon:
363264255
  • Centrum Gawłowska – fizjoterapia po chorobach i urazach
  • Centrum Gawłowska – fizjoterapia po chorobach i urazach