ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni
Mazowiecka Kategoria
Mazowiecki Opisał

Specjalistyczna firma ABC-SERVICE Wrocław to firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu utrzymania czystości, zarówno w terenach zewnętrznych, jak w terenach wewnętrznych budynków. W swojej ofercie posiadamy również usługi dotyczące ochrony mienia oraz osób, usługi transportowe, konserwacji terenów zielonych, a także prowadzimy również sprzedaż profesjonalnego sprzętu służącego do sprzątania oraz sprzedaż chemii czyszczącej.


ABC-Service – Pielegnacja terenów zielonych fot.1

W ofercie sprzątającej znajdują się takie usługi jak: pranie wykładzin, mycie elewacji, mycie okien, transport odpadów o dużych gabarytach, koszenie trawy oraz dbanie o tereny zielone. Jesteśmy znani z tego że nieustannie podnosimy jakość świadczonych przez nas usług oraz inwestujemy w coraz to nowszy sprzęt.


ABC-Service – Pielegnacja terenów zielonych fot.2

Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę, która to jest niezbędna do wykonywania przez nas jak najlepszych usług. Wyceniamy wszystkie nasze usługi indywidualnie. Naszą główna siedziba znajduje się we Wrocławie, ale działamy też na terenie innych miast. Zapraszamy do współpracy.

Mazowiecki Telefon
713544354
Mazowiecka Siedziba
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Mazowiecki NIP
8980025555
Mazowiecki Regon
930522767
  • ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni
  • ABC-Service Wrocław – pielęgnacja zieleni